Україна і світ

РФ має суттєву перевагу в артилерії, компенсуючи втрати обстрілами – Череватий

На східному напрямку Росія має суттєві втрати в живій силі, тому ворог справді активно застосовує артилерію, запасів якої у нього значно більше.

Про це в ефірі телемарафону Єдині новини заявив речник Східного угруповання військ ЗСУ Сергій Череватий, коментуючи припущення аналітиків Інституту вивчення війни (ISW) про те, що Росія компенсує спад наступального потенціалу ударами артилерією.

– Якось мірою це справді так у тому сенсі, що вони, на жаль, поки що на тих напрямках, де концентрують головний удар, мають суттєву перевагу в артилерії. Це, як правило, ще радянські зразки, але вони мають достатньо боєзапасу…Будь-який аналітик скаже, що маючи такі середньодобові втрати, які ми бачимо у ворога, він повинен шукати якісь шляхи, якщо не хоче втрачати динаміку, компенсуючи артилерійським вогнем, – пояснив він.

Проте, за його словами, це екстенсивний шлях, тому що весь час вони використовували піхотні групи, намагаючись знайти слабкі місця в нашій обороні, зокрема на Бахмутському напрямку.

Зараз дивляться

В Інституті вивчення війни (ISW) сьогодні заявили, що російські війська використовують артилерію, щоб компенсувати зниження своїх наступальних можливостей.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Зокрема, вказують на те, що темпи російських атак у Бахмуті та його околицях трохи знизилися в одних районах і повністю зупинилися в інших, а російський наступ на Авдіївку захлинувся.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-04-09 17:09:41

Магазин автозапчастини AvtoBot м.Ніжин