Україна і світ

Припинення польотів і закриття нічних клубів: як Росія бореться з коронавірусом

Росавіація з 27 березня припинить регулярне і чартерне авіасполучення з іншими країнами. Виняток становлять польоти, пов’язані з поверненням російських громадян, а також за окремими рішеннями уряду РФ.

МЗС Росії до 30 березня має передати списки громадян Росії, які планують повернутися на батьківщину, і допомогти своїм громадянам в інших країнах з організацією проживання та продовження терміну дії документів. Про це мовиться у рішенні російського уряду від 25 березня.

Інформацію про росіян, які повертаються додому направлять у медустанови з метою спостереження за ними. Вони повинні будуть перебувати у режимі самоізоляції протягом 14 днів. 

Що ще обмежив російський уряд

  • Керівникам органів виконавчої влади доручено з 27 березня перевести якомога більше співробітників на дистанційний режим виконання обов’язків. Про кількість таких співробітників, а також про кількість вагітних жінок, жінок із дітьми до 14 років і працівників старше 60 років – повідомити уряду.
  • Також рекомендується тимчасово призупинити проведення розважальних, видовищних, культурних, фізкультурних, спортивних, виставкових, просвітницьких, рекламних та інших подібних заходів.
  • Відвідування розважальних центрів, нічних клубів, кінотеатрів, дитячих ігрових кімнат і т.п. рекомендується призупинити, а куріння кальянів у ресторанах, барах, кафе – заборонити.

Що відомо про поширення коронавірусу у Росії

  • Станом на ранок 26 березня тут на COVID-19 вже захворіли 658 людей. Кількість хворих за останню добу зросла на 163 людини. Двоє людей померли.
  • Через ситуацію з коронавірусом у Росії президент країни Володимир Путін навіть переніс дату рефендуму, на якому мали розглянути поправки до конституції. Ці поправки безпосередньо стосуються його посади та правління.

Джерело Телеканал новини «24»
2020-03-26 09:25:00

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Теги
Back to top button
Facebook
Close