Україна і світ

Олена Фроляк пояснила, за що не любить соцмережі

Ведуча і головна редакторка Фактів ICTV, ведуча телемарафону Єдині новини Олена Фроляк зізналася, чому не надто активна в соцмережах. Вона також розповіла, як ставиться до них як до медіаплатформ.

Олена Фроляк поділилася, за що не любить соцмережі

В ексклюзивному інтервʼю, ведуча пояснила, що такі соціальні структури відбирають купу часу і до того ж містять чимало такого, що їй не до вподоби.

 – Не люблю соцмережі за кілька речей – за хейт, хайп, фейки, графоманство, порожнечу, за те, що в пошуках чогось корисного, пізнавального і чистого – а там таке точно є, – треба перелопатити гори слів, часом нездарних, порожніх та примітивних. Мені шкода часу на це, – зазначила Олена.

Також Фроляк не подобаються “псевдокомпліменти”, якими користувачі соцмереж обдаровують одне одного. Разом із тим головна редакторка Фактів ICTV визнає, що є від соцмереж і користь.

Зараз дивляться

– Особливо зараз є корисний момент – це донати, можна “прорушити” важливу тему, підсвітити щось дуже актуальне і гаряче.  Я це все роблю в новинах, доначу на інших платформах, роблю це тихо, непублічно і теж успішно, повірте, – запевнила ведуча телемарафону Єдині новини.

Олена Фроляк оцінила й сучасне покоління журналістів, ведучих, блогерів. Їй найбільше цікаво спостерігати за тими, кому є що сказати, не прибігаючи до “трешу” та хайпу.

Повну версію інтервʼю читайте на Фактах ICTV.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-04-19 13:10:35

Магазин автозапчастини AvtoBot м.Ніжин