Україна і світ

Не лише про захист: Зеленський про плідні переговори зі Столтенбергом

1

Фото: Офіс президента

Під час візиту генерального секретаря НАТО Єнса Столтенберга до Києва відбулися плідні переговори.

Про це під час свого традиційного звернення заявив президент України Володимир Зеленський.

– Зустрічі та переговори з партнерами. Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг був у Києві – плідні переговори. Не лише про наш захист зараз, а й про наш стратегічний захист, спільний захист усіх у Європі, – повідомив голова держави.

Він зауважив, що Україна заслуговує стати членом НАТО і стане.

Зараз дивляться

– Обов’язково. І це не просто наша українська амбіція. Це єдина дієва безпекова перспектива для Європи, яка гарантує реальний тривалий мир. Працюємо над тим, щоб був практичний прогрес у питанні про членство в Альянсі, – додав президент.

Зеленський повідомив, що під час зустрічі обговорили й роботу нашого формату Ради Україна – НАТО.

Крім того, голова держави проінформував, що Україна увійшла до складу Ради керуючих цієї організації – Міжнародного агентства з атомної енергії.

– Є результат на майданчику МАГАТЕ:  І це не лише підкреслює нашу міжнародну безпекову роль, але й дає реальні можливості Україні впливати на ухвалення рішень, які обов’язкові для всіх членів МАГАТЕ, для всієї міжнародної спільноти, – зазначив він.

Він наголосив, що Україна робитиме все, аби реалізувати перший пункт нашої Формули миру – ядерну та радіаційну безпеку. Та гарантувати повне звільнення нашої Запорізької атомної станції від російських окупантів й убезпечення України та всієї Європи від російського радіаційного шантажу.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-09-28 21:50:38

Магазин автозапчастини AvtoBot м.Ніжин