Україна і світ

Мілан програв Ліверпулю у першому турі основної стадії Ліги чемпіонів

Італійський Мілан програв англійському Ліверпулю у першому турі основної стадії Ліги чемпіонів УЄФА 2024/25.

Гра Мілан – Ліверпуль відбулася в Італії на стадіоні Стадіон Джузеппе Меацца, відомішого як Сан-Сіро.

Матч закінчився з рахунком 1:3 на користь підопічних Арне Слота – тренера Ліверпуля.

Мілан – Ліверпуль: огляд матчу

Мілан відкрив рахунок на самому старті поєдинку з Ліверпулем, забивши перший гол на третій хвилині матчу.

Центральний нападник клубу Мілан Альваро Мората зробив гольову передачу, а Крістіан Пулішич реалізував момент.

На 23-й хвилині матчу правий захисник Ліверпуля Александер-Арнольд виконав подачу, а Ібрагіма Конате високо вистрибнув, замкнувши її на межі воротарського майданчика.

Його удар головою зблизька був спрямований вниз під праву стійку та змінив рахунок на 1:1.

На 41-й хвилині поєдинку захисник Ліверпуля Вірджил Ван Дейк у штрафному майданчику вистрибнув найвище назустріч подачі з кутового, яку виконав Константінос Цімікас та головою спрямував м’яч повз ошелешеного воротаря.

Це був другий гол на користь англійського Ліверпуля.

На 67-й хвилині лівий нападник Ліверпуля Коді Гакпо виконав вдалу передачу в штрафний майданчик, де нею скористався півзахисник Домінік Собослай.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Це дозволило йому завдати влучного завершального удару під праву стійку та забити третій гол. Матч завершився з рахунком 1:3 на користь Ліверпуля.