Україна і світ

Манчестер Сіті – Інтер зіграли в нічию: огляд матчу Ліги чемпіонів

Англійський футбольний клуб Манчестер Сіті зіграв з італійським Інтером у першому турі Ліги чемпіонів сезону-2024/25.

Гра Манчестер Сіті та Інтера проходила на стадіоні Сіті оф Манчестер (Etihad Stadium) і закінчилася рахунком 0:0.

Манчестер Сіті – Інтер: огляд матчу

Так, на 27-й хвилині матчу гравець Манчестер Сіті Кевін Де Брюйне зміг вдало виконати штрафний удар, проте м’яч полетів убік від лівої стійки воріт італійців.

На 36-й хвилині була можливість першого голу. Знову ж таки під час штрафного удару гравець Манчестер Сіті Ерлінг Браут Голанд пробив з межі штрафного майданчика, але м’яч пролетів повз правої стійки воріт суперників.

У Кевіна Де Брюйнера знову була можливість забити гол. Але його м’яч полетів саме туди, де стояв воротар Інтеру Янн Зоммер.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

У другому таймі Йошко Гвардіол (Манчестер Сіті) отримав передачу на межі штрафного майданчика та мав шанси гарно забити. Проте в останні секунди Янн Зоммер зміг виконати сейв.

Манчестер Сіті – Інтер: відео