Львівський портал

Львівська інфекційна лікарня потребує комп’ютерного томографа

Львівська обласна інфекційна лікарня потребує апарату для комп’ютерної томографії. Про це Львівському порталу розповів заступник директора медзакладу Ігор Берник.

 

«Нам дуже потрібен апарат для комп’ютерної томографії. З його допомогою у всьому світі проводять діагностику організму людини, а в нас, на жаль, є лише рентген-обладнання», – зазначив Ігор Берник.

Також він розповів, що лікарня хотіла б мати обладнання для проведення ПЛР-тестування. Оскільки за наявності необхідних тест-систем апарат може визначати не лише коронавірус, а й інші збудник

За його словами, зараз мед заклад забезпечений всім необхідним, але необхідно постійно поповнювати запаси засобів індивідуального захисту.

«Ми стали більше використовувати засобів індивідуального захисту, тому потребуємо постійного поповнення», – пояснює медик.

Раніше у Львівський портал розповідав, що найбільше потребує Львівська інфекційна лікарня. Перелік – за посиланням.

Зазначимо, що відомі львів’яни та підприємці об’єдналися для закупівлі необхідного обладнання для лікарень. Благодійники почали виготовляти захисні щити для медиків.

Лікарня швидкої медичної допомоги отримала три надсучасні апарати штучної вентиляції легень, які допоможуть рятувати життя людей при тяжкій пневмонії. У разі потреби їх застосовуватимуть для пацієнтів із коронавірусом. Військовому госпіталю у Винниках обладнання для пацієнтів із проблемами диханням передав благодійний фонд Петра Порошенка.

Благодійний Фонд «Рідні разом» з партнерами закупили для потреб Львівщини 20 апаратів штучної вентиляції легень.

Гарнізонний храм святих апостолів Петра і Павла зібрав кошти для придбання апарату штучної вентиляції легень (ШВЛ), тестів для COVID-19 та захисного одягу для медиків.

Також на Львівщині створили сайт обласного Штабу протидії коронавірусу – STOP COVID-19 на якому благодійники, які хочуть долучитися до боротьби з пандемією, зможуть знайти усю необхідну інформацію. Згодом запустили платформу «FightCovid19», на якій щодня оновлюється інформація про потреби медустанов.

У Львові також діє безкоштовна гаряча лінія «Стоп-коронавірус». Аби отримати безоплатну фахову консультацію медиків та навіть юристів, потрібно зателефонувати за номером: 0 800 208 868. Гарячу лінію створили з ініціативи львів’янина Ігоря Васюника.Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»

Back to top button
Facebook
Close