Суспільне мовлення

Львівщина 19 лютого попрощається із чотирма захисниками

На Львівщині 19 лютого попрощаються із полеглими військовими: Андрієм Колодою, Вадимом Павлюком, Павлом Биковим та Василем Бочковським.

Про це повідомили у пресслужбі Львівської ОВА.

Андрій Колода — уродженець села Косівець Львівської області. Із початком повномасштабного вторгнення Російської Федерації добровільно став на захист Батьківщини. Воював на Луганщині та в Запорізькій області у складі 3-ї бригади оперативного призначення імені полковника Петра Болбочана.

Андрій Колода. Фото: пресслужба Львівської ОВА

Вадим Павлюк родом із Чернівців. Із початком повномасштабного вторгнення РФ вступив до лав 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила. Виконував бойові завдання на східному напрямку.

Вадим Павлюк

Вадим Павлюк. Фото: пресслужба Львівської ОВА

Павло Биков — львівʼянин. Від початку повномасштабного вторгнення Росії вступив до 125-ї окремої бригади територіальної оборони. Виконував бойові завдання на Харківщині, а згодом — на території Донеччини.

Павло Биков

Павло Биков. Пресслужба Львівської ОВА

Василь Бочковський — житель села Волиця Шегинівськоі громади. У 2023 році Василь добровільно вступив до лав ЗСУ. Проходив службу у складі 47 окремої механізованої бригади. Військовий загинув 19 жовтня 2023 року поблизу населеного пункту Красногорівка на Авдіївському напрямку Донецької області. З цього часу вважався зниклим безвісти.

Василь Бочковський

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Василь Бочковський. Фото: пресслужба Львівської ОВА


Джерело: Суспільне мовлення України

Магазин автозапчастини AvtoBot м.Ніжин