Львівщина 19 лютого попрощається із чотирма захисниками
![](https://news.lviv-company.in.ua/wp-content/uploads/2023/09/8bdd6c13d433fc1f-780x470.png)
На Львівщині 19 лютого попрощаються із полеглими військовими: Андрієм Колодою, Вадимом Павлюком, Павлом Биковим та Василем Бочковським.
Про це повідомили у пресслужбі Львівської ОВА.
Андрій Колода — уродженець села Косівець Львівської області. Із початком повномасштабного вторгнення Російської Федерації добровільно став на захист Батьківщини. Воював на Луганщині та в Запорізькій області у складі 3-ї бригади оперативного призначення імені полковника Петра Болбочана.
Андрій Колода. Фото: пресслужба Львівської ОВА
Вадим Павлюк родом із Чернівців. Із початком повномасштабного вторгнення РФ вступив до лав 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила. Виконував бойові завдання на східному напрямку.
![Вадим Павлюк Вадим Павлюк](https://cdn4.suspilne.media/images/resize/720x1.78/140e48cec86e08c1.jpg)
Вадим Павлюк. Фото: пресслужба Львівської ОВА
Павло Биков — львівʼянин. Від початку повномасштабного вторгнення Росії вступив до 125-ї окремої бригади територіальної оборони. Виконував бойові завдання на Харківщині, а згодом — на території Донеччини.
![Павло Биков Павло Биков](https://cdn4.suspilne.media/images/resize/720x1.78/7255118c18da83b7.jpg)
Павло Биков. Пресслужба Львівської ОВА
Василь Бочковський — житель села Волиця Шегинівськоі громади. У 2023 році Василь добровільно вступив до лав ЗСУ. Проходив службу у складі 47 окремої механізованої бригади. Військовий загинув 19 жовтня 2023 року поблизу населеного пункту Красногорівка на Авдіївському напрямку Донецької області. З цього часу вважався зниклим безвісти.
![Василь Бочковський Василь Бочковський](https://cdn4.suspilne.media/images/resize/720x1.78/f7fd75452f94f77e.jpg)
Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram
Василь Бочковський. Фото: пресслужба Львівської ОВА