Україна і світ

Головком ЗСУ показав нову бронемашину українського виробництва – фото і відео

Фото: Генштаб ЗСУ

Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський і міністр оборони Рустем Умєров побачили нові зразки озброєння, виробленого в Україні.

Відповідне відео, на якому можна побачити українську військову техніку, оприлюднив головнокомандувач ЗСУ.

Українська військова техніка

– Озброєння та військова техніка, створені українцями. Мали можливість з міністром оборони Рустемом Умєровим ознайомитись, оцінити нові зразки ОВТ та можливості їхнього перспективного застосування на полі бою, – стверджує головком.

Зараз дивляться

Як зазначили у виданні Мілітарний, на відео можна побачити модернізовану бойову машину піхоти БМП-1ТС з українським модулем Спис-Синтез, бронемашину Oncilla та іншу військову техніку.

За інформацією видання, найцікавішим зразком техніки в експозиції виявилася раніше небачена шестиколісна бронемашина, назва якої залишається таємницею.

Проте, зазначають журналісти, візуально бронемашина дуже схожа контурами на машину Mbombe 6×6, розроблену південноафриканською компанією Paramount Group. Вона здатна витримати підрив протитанкової міни фугасної дії.

У виданні Мілітарний з посиланням на неназвані джерела стверджують, що ліцензійне виробництво цих машин налагодили з українським підприємством.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-04-18 23:24:08

Магазин автозапчастини AvtoBot м.Ніжин