Україна і світ

Чи ти почув: Друга ріка представили пісню та кліп про Маріуполь

Гурт Друга ріка презентував пісню Чи ти почув. Разом із композицією колектив представив і кліп.


Трек Чи ти почув Друга ріка вперше виконали на благодійному онлайн-концерті у квітні. Композицію вони присвятили заручникам на заводі Азовсталь та всім постраждалим жителям Маріуполя, які стали уособленням зруйнованих міст України та територій, що перебувають під тимчасовою окупацією ворожої.

Цей трек про те, що важливо продовжувати боротися, хапатися за кожну мить, відчувати його, жити серцем.

Кадри для відео взяті з короткометражного фільму A lifetime older, знятого в 2019 році Гео Леросом. Головний герой у стрічці згадує найкращі події зі свого минулого, кохану жінку, улюблену роботу та з останніх сил бореться за життя.

Фронтмен гурту Друга ріка Валерій Харчишин зазначає, що після 24 лютого українці зустрілися з новою ірраціональною реальністю, в якій руйнуються життя з особливим цинізмом.

– Росіяни несуть смерть і горе, але ми маємо триматися, адже боремося заради світлого майбутнього. Їм не знищити спрагу до життя. Наша пісня закликає бачити прекрасне у повсякденному, підказує, звідки брати натхнення та сили рухатися далі. Вона про те, на що чекають сотні полонених як військових, так і цивільних, яких ми повинні повернути, щоб вони знову могли бачити, чути, жити, – зазначив Валерій.

Зазначимо, з початку повномасштабної війни гурт займається волонтерством, виступаючи з благодійними концертами та збираючи кошти на виконання запитів від військових 95 ОДШБр та Окремого батальйону спецпризначення ЗСУ.


Друга река
Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-07-02 16:25:09

Back to top button