Новітні технології у лікуванні аритмії: в Києві впровадили унікальний метод
Фахівці Інституту Амосова впровадили новий метод лікування аритмії – катетерну абляцію ізоляцію легеневих вен з використанням новітньої технології нетермальної абляції – електропорації (PFA).
Унікальний метод
Ця інноваційна методика дозволяє швидко та ефективно ізолювати легеневі вени, знижуючи ризик ускладнень, які зазвичай виникають під час традиційних температурних методів лікування.
Особливість цього методу полягає в тому, що він дозволяє вибирати знищувати клітини серця, які спричиняють аритмію, не пошкоджуючи при цьому важливі навколишні структури, як-от стравохід чи нерви, які керують діафрагмою.
Відтепер Інститут оснащений усіма сучасними методами катетерного лікування фібриляції передсердя.
Це допоможе підібрати для кожного пацієнта найкращий терапевтичний спосіб від аритмії.
Лідер у сфері кардіології
Інститут Амосова продовжує залишатися лідером в кардіології, активно розвиваючи новітні методи лікування серцевих захворювань в Україні.
Це стало можливим завдяки підтримці директора Інституту, академіка Василя Лазоришинця, чия систематична робота сприяє розвитку електрофізіології як в Інституті, так і в країні загалом.
Крім того, до цього дотичні компанія Boston Scientific, яка брала участь в організації перших втручань із використанням передових технологій, а також команда відділення електрофізіології під керівництвом Бориса Кравчука.
Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram
Джерело і фото: Національний інститут серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова
Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-11-08 11:35:00