Львівський портал

Христина Погранична – призерка клубного чемпіонату світу

З 26 по 29 вересня в Японії проходить клубний чемпіонат світу з художньої гімнастики Aeon Cup. Гімнастка зі Львівщини Христина Погранична посіла друге місце на змаганнях. Про це Львівському порталу повідомили у Львівській ОВА.

Гімнастка зі Львівщини Христина Погранична посіла друге місце у командному багатоборстві разом з Таїсією Редькою та Таїсією Онофрійчук у складі команди «Школа Дерюгіних».

Українські гімнастки виступали одразу в фіналі, бо були призерками клубних змагань минулого року.

«Христина Погранична – одна з топових спортсменок зі Львівщини. Вона увійшла у десятку найкращих на Олімпійських Іграх у Токіо. А також стала героїнею однієї з серій фільму “На межі” – відеопроєкту нашого управління, який розповідає про учасників Олімпіади-2020», – розповідає начальник управління молоді та спорту Львівської обласної військової адміністрації Роман Хімʼяк.Історію особистого життя та карʼєрного росту Христини Пограничної.