Нідерланди завдяки вольовій перемозі над Туреччиною вийшли у півфінал Євро-2024

Збірна Нідерландів стала останнім учасником півфіналу чемпіонату Європи-2024 з футболу. Помаранчеві у чвертьфіналі обіграли команду Туреччини.

Матч Нідерланди – Туреччина відбувся на Олімпіаштадіоні у Берліні та завершився з рахунком 2:1.

Нідерланди обіграли Туреччину на Євро-2024

Туреччина відкрила рахунок у зустрічі завдяки голу Самета Акайдина у першому таймі. Але на 70-й хвилині нідерландці відновили рівновагу на 70-й хвилині після влучного удару головою захисника Стефана Де Врея.

Зараз дивляться

Через шість хвилин підопічні Роналда Кумана вийшли вперед після автоголу Мерта Мюлдюра.

Новина доповнюється…

У півфіналі збірна Нідерландів зіграє з командою Англії, яка у серії пенальті переграла збірну Швейцарії.

Зазначимо, що для збірної Нідерландів це четвертий вихід до півфіналу чемпіонату Європи в історії. Востаннє помаранчеві виходили до цієї стадії Євро ще у 2004 році.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.