Збірна Бразилії поступилася Хорватії у серії пенальті на стадії чвертьфіналу ЧС

Збірна Хорватії обіграла команду Бразилії та вийшла до півфіналу чемпіонату світу у Катарі. Зустріч у межах 1/4 фіналу відбулася на стадіоні Ед’юкейшн-Сіті в Ер-Раяні та завершилася на користь підопічних Златко Далича з рахунком 1:1 (пен. 4:2).

Перший тайм минув без голів та небезпечних моментів біля обох воріт, хоча бразильці записали до свого активу три удари у площину воріт.

У другому таймі пентакампеони додали в атаці та створили кілька небезпечних моментів біля воріт суперника. Вразити ворота Домініка Ліваковича намагалися кілька разів Неймар та Лукас Пакета, але голкіпер картатих щоразу демонстрував майстер-клас.

Так гра перейшла в екстра-тайми, де бразильцям вдалося розмочити рахунок на табло. Неймар на межі штрафного майданчика перепасувався з Пакетою, а потім проскочив повз воротаря і пробив під поперечку з гострого кута.

За вихід у фінал збірна Хорватії посперечається з переможцем пари Нідерланди – Аргентина. Цей матч відбудеться сьогодні, 9 грудня, о 21.00 за київським часом.