Україна і світ

«Окупанти шукають магічну паличку» — на Лиманському напрямку російські генерали проводять експерименти на своїх

Сюрприз! Окупанти не чекали візита нашого дрона. Скрін з відео 112 бригади

На Лиманському напрямку росіяни постійно випробовують нові варіанти штурмів. Експериментують, щоб знайти варіант, що дозволить легко «протискати» українську оборону

Про це в ефірі Армія TV розповів начальник відділення комунікацій 60-ї окремої механізованої Інгулецької бригади.

За його словами, окупанти постійно в пошуку «магічної палички», яка буде віддавати їм українські позиції майже без бою. Однак такі досліди це, найчастіше, про різноманітні способи убивства своїх же солдатів. Останніх за людей не вважають.

«Вони розрізнені і дуже залякані. Їх можуть, наприклад, прив’язати до дерева у разі невиконання команд. Або вони будуть спущені в яму, де будуть над ними знущатися командири. Страх перед вищим командуванням більший, ніж страх загинути, коли вони підуть вперед», — розповів Максим Білоусов.

Плюс до всього, солдатам постійно розповідають, що полон для них — не варіант. Брешуть, що в українському полоні їх обов’язково уб’ють, познущавшись. Такими історіями політруки промивають мізки штурмовикам постійно.

«Розповідають, що ми варвари, що ми нацисти, що ми їх будемо розпинати, як мальчиків. Ну, ви пам’ятаєте цю всю історію, звісно. Той страх їм буквально вбивається в голову. Він настільки сильний, що вони вкорочують собі віку. Плюс вони розуміють, що якщо повернуться, навіть після поранення, все одно опиняться знову на лінії бойового зіткнення», — зазначив начальник відділення комунікацій 60-ї окремої механізованої Інгулецької бригади.

Як повідомляла АрміяInform, на Запорізькому напрямку зараз фіксують невелику кількість ворожої броньованої техніки. Набагато більше квадроциклів, легкових автомобілів, вантажівок «Урал» та КАМАЗ, які привозять боєприпаси для артилерії ворога. На все це полюють наші оборонці.

Джерело: Інформаційне агентство АрміяInform
2025-05-09 13:48:00

Магазин автозапчастин AvtoBot м.Ніжин