Львівський портал

ВООЗ схвалила китайську вакцину CoronaVac

Всесвітня організація охорони здоров’я схвалила використання вакцини CoronaVac, яку виробляє китайська компанія Sinovac. Саме її наразі найбільше отримала Україна. Про це пише УП.

У ВООЗ кажуть, що тепер країни, які закупили вакцину CoronaVac, можуть бути впевненими в тому, що вона відповідає міжнародним стандартам безпеки, ефективності та виробництва.

Схвалення вакцини для застосування означає, що тепер цей препарат можуть поставляти в  межах міжнародної ініціативи COVAX.

Зазначимо, що вакцину CoronaVac виготовляє китайський виробник Sinovac Biotech. Її ефективність сягає 83,5% після двох доз щеплень.

Цією вакциною на Львівщині роблять щеплення освітянам, які залучені до проведення ЗНО-2021, маломобільним групам населення, а також людям, які доглядають за ними. Спочатку область отримала 11 240 доз CoronaVac, а нещодавно ще 16 080 доз.

Як писав львівський портал, наразі Україна вже отримала 1,7 млн доз китайської вакцини CoronaVac. Загалом було законтрактовано 1,9 млн доз. У центрах масової вакцинації у Києві, Львові, Одесі та Тернополі щеплення роблять саме цим препаратом.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2021-06-02 09:13:32

Back to top button