Україна і світ

В Укренерго назвали необхідні компоненти для підготовки енергооб’єктів до наступної зими

За його словами, для підготовки України необхідні чотири ключових компоненти:

Зараз дивляться

  1. фізичний захист енергооб’єктів,
  2. відновлення генерації,
  3. обладнання;
  4. фінанси.

– Ми активно готуємося до наступної зими і не втрачаємо жодного дня. Ми приймаємо рішення та реалізуємо (їх, – Ред.), які дозволять захистити наші об’єкти більш капітально. І ми дуже вдячні Державному агентству з відновлення та розвитку інфраструктури України, з яким ми співпрацюємо у цьому проєкті, щоб захистити як магістральну інфраструктуру, так і критично важливі енергооб’єкти України, – повідомив він.

Голова правління НЕК Укренерго каже, що план компанії передбачає підсилення захист об’єктів інженерними укріпленнями та зробити українські підстанції більш стійкими до ворожих ударів до наступного опалювального сезону.

– Окрім фізичного захисту об’єктів також це відновлення генерації – гідро, теплоелектростанцій, підготовка теплоелектроцентралей до зими, – додав Кудрицький.

За його словами, важливим є також законтрактувати та привезти в Україну достатню кількість обладнання, яке необхідне для ремонту мереж та електростанцій.

Володимир Кудрицький каже, що для того, щоб ремонтувати пошкоджені енергооб’єкти, підстанції та мережі потрібно також мати відповідні кошти.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-04-02 02:51:36

Магазин автозапчастини AvtoBot м.Ніжин