Україна і світ

Україна і Велика Британія продовжують діалог щодо надання зброї дальнього ураження

Міністри оборони України та Великої Британії обговорили подальше посилення спроможностей України, зокрема за рахунок далекобійних систем озброєння.

Про це йшлося на зустрічі Міністра оборони України Олексія Резнікова з міністром оборони Сполученого Королівства Беном Воллесом у Києві у вівторок, 23 травня.

«Ми обговорили пріоритети по озброєнню України для досягнення перемоги, особливо щодо зброї, яка дає можливість наносити ураження ворогу на дальніх дистанціях, такої як  Storm Shadow», — сказав Міністр.

У рамках зустрічі обговорювались також питання продовження програм навчання українських військовослужбовців на території Сполученого Королівства, а також перспективи входження України до Північноатлантичного альянсу в контексті майбутнього саміту НАТО у Вільнюсі.

Своєю чергою міністр оборони Великої Британії зазначив, що ракети Storm Shadow стали першою зброєю такого типу, що була надана Україні партнерами.

«Ми надали такий тип озброєння, тому що росія постійно використовує зброю далекої дальності, яка використовуються для того, щоб шкодити цивільному населенню та критичній інфраструктурі. Незважаючи на міжнародне законодавство, на Женевську конвенцію і незважаючи на мій грудневий заклик не робити цього», — зазначив Бен Воллес.

Джерело: Інформаційне агентство АрміяInform
2023-05-24 11:02:03

Магазин автозапчастини AvtoBot м.Ніжин