Львівський портал

Два міста та ще кілька сіл на Львівщині 14 травня будуть без води

У середу, 14 травня, через планові ремонтні роботи буде припинено водопостачання у Дрогобичі, Стебнику та ще п’яти селах. У місцевих мешканців не буде води майже добу. Про це повідомили у КП «Дрогобичводоканал». 

Зокрема, у Дрогобичі водопостачання припинять 14 травня з 01:00 до 24:00 на таких вулицях: 

  • Спортивна, 
  • Трускавецька, 
  • Війтівська Гора, 
  • Бориславська, 
  • Горішня Брама, 
  • Михайла Грушевського, 
  • Стрийська, 
  • Володимира Великого, 
  • Будівельна, 
  • Нафтовиків, 
  • площа Ринок, а також на прилеглих вуличках та провулках.

Крім того, майже на добу залишаться без води мешканці таких населених пунктів: 

  • м. Стебник
  • с. Модричі
  • с. Доброгостів
  • с. Михайлевичі
  • с. Почаєвичі
  • с. Раневичі.

У «Дрогобичводоканал» нагадують, що після проведення ремонтних робіт та запуску насосної станції ймовірна підвищена каламутність води та підвищений вміст хлору у ній.

«Тому після відновлення  водопостачання потрібно відкрити кран і спустити незначну кількість води. У перші години таку воду не рекомендовано споживати сирою, лише кип’яченою», – йдеться у повідомленні. 

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2025-05-12 14:30:00

Магазин автозапчастин AvtoBot м.Ніжин