У Харкові чоловік під завалами після атаки рф співав гімн України

Житель Харкова співав гімн України під завалами після нічних російських обстрілів 11 червня, поки правоохоронці намагалися його деблокувати. Відповідне відео опублікував перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький.
На відео видно перші хвилини після російських ударів: у будинках пожежі, люди та тварини перебувають під завалами, їх намагаються визволити.
«Ми були на місці одними з перших. Витягували людей з-під завалів, гасили полум’я, що палало просто на людях. І рятували. І в цій темряві, серед пилу, диму й болю – чоловік під уламками співав гімн України», – розповів Білошицький.
Нагадаємо, що у ніч проти 11 червня Харків зазнав масованої атаки 17 «Шахедами». У результаті обстрілів пошкоджені житлові будинки, громадський транспорт та інфраструктура, виникли пожежі.
Загинули троє людей, поранення отримали понад 60 осіб, серед них дев’ятеро дітей.
Фото: скриншот із відео
Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2025-06-11 15:13:00