Україна і світ

У російських військових розвивається синдром HIMARS – військовий експерт

РСЗВ HIMARS дуже ускладнюють логістику росіян. На тих напрямках, де Україна їх застосовує передній край ворога відчуває великі проблеми із забезпеченням паливом, боєприпасами, продовольством та складнощі з постачанням техніки.

Про це в інтерв’ю на телеканалі FREEДІМ заявив військовий експерт Олег Жданов.

– У росіян створився синдром HIMARS, як тільки починається обстріл. З тим же ешелоном, який пішов у Крим, як приклад, коли почався обстріл, вони просто розбіглися, кинули ешелон, техніку. Розуміють, що високоточні удари не промахнуться, а потраплять саме в ціль, – зазначає експерт.

Крім того, Росії дуже важливо повернути психологічну рівновагу особового складу своїх частин, тому дедалі частіше кремлівські пропагандисти повідомляють, що російські солдати знищили HIMARS та їх не варто боятися.

– Ми перемогли в інформаційно-психологічній операції, ми створили мем із слова HIMARS. М270 вдвічі потужніший, хоча за тих же тактико-технічних характеристик. Але ми зі слова HIMARS створили такий мем, який викликає тремтіння в руках російського солдата, – каже експерт.

Також він повідомив, що кількість 100 HIMARS могла б кардинально змінити ситуацію на фронті. Тоді Україна могла б створити кілька ударних груп реактивної артилерії, які змінювали б у найближчій глибині оборони противника ситуацію пов’язану з логістикою.

– Але на сьогоднішній момент найоптимістичніше, що я чув це в Конгресі США, повідомляли, що можуть довезти кількість до 25-30 одиниць, – додав Жданов.


Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-08-05 17:15:47

Back to top button