Україна і світ

У Раді думають над тим, щоб вручати повістки через месенджери

У Верховній Раді думають над можливістю вручати повістки за допомогою месенджерів.

Про це під час національного телемарафону Єдині новини заявив народний депутат, член Комітету ВРУ з питань нацбезпеки, оборони і розвідки України Федір Веніславський.

– На рівні комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони і розвідки ми наразі розглядаємо питання удосконалення законодавчих підстав для вручення повісток, у тому числі можливість відправляти чоловікам, які підлягають мобілізації, повідомлення про необхідність з’явитись у центр комплектування за допомогою месенджерів, тобто відправляти повістки онлайн, – сказав він.

Веніславський додав, що нардепи наразі розглядають можливість усунення бюрократичних проблем, пов’язаних з цим питанням.

Зараз дивляться

За його словами, до початку повномасштабного вторгнення Росії була майже повністю сформована база мобільних номерів чоловіків, які підлягають призову, а технічні можливості, щоб упевнитись, що адресат отримав повістку, сьогодні є, впевнений він.

– Маємо бути відвертими: дійсно є певні проблеми з мобілізацією, тому що через війну маємо дуже багато внутрішньо переміщених осіб, серед яких багато чоловіків призовного віку, які можуть бути мобілізовані. Але оскільки вони перебувають не за місцем реєстрації, і не всі стали на військовий облік за місцем фактичного проживання, є проблеми з призовом, – пояснив Веніславський.

Згодом член комітету ВРУ з нацбезпеки зазначив, що наразі не було зареєстровано відповідний законопроєкт.

– Говорити про те, що це вже є проєкт (закону, – Ред.) – ще передчасно. Ми працюємо в комітеті над питанням удосконалення системи мобілізації, мобілізаційної підготовки, оповіщення, вручення повісток тощо, – сказав він в ефірі телеканалу Київ24.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Раніше Веніславський казав, що наразі профільний комітет Верховної Ради працює над поправками до закону про мобілізацію.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-03-30 04:12:01

Магазин автозапчастини AvtoBot м.Ніжин