Україна і світ

У Мексиці у зв’язку зі вбивством жінки спалахнув протест: Президентський палац обмалювали фарбою

Протестувальники спалили автомобілі, які належать газеті La Prensa, і вступили в сутички з силами безпеки, які не дозволили їм увійти в редакцію виданняВ День святого Валентина, 14 лютого, в мексиканській столиці Мехіко, в зв’язку із убивством вбивством 25-річної Інгрід Эскамілли, спалахнув жіночий протест проти гендерного насильства, під час якого президентський палац обмалювали фарбою. Про це повідомляє Reuters.

Учасники мітингу вимагали від президента звернути увагу на рекордну кількість вбивств жінок в країні.

“Держава, що вбиває жінок”, “Інгрід”, “вони вбивають нас” , – такими написами було розмальовано будівлю президентського палацу в столиці Мексики.

Гнів демонстрантів був також обумовлений публікацією в газеті La Prensa та інших виданнях фотографій понівеченого трупа вбитої.

Протестувальники спалили автомобілі, що належать La Prensa, і вступили в сутички з силами безпеки, які не дозволили їм увійти в редакцію газети.

Президент Андрес Лопес Обрадор, який був у палаці під час акцій протесту, пообіцяв зупинити насильство щодо жінок у країні.

“Я не ховаю голову в пісок. … Уряд, який я представляю, завжди піклуватиметься про безпеку жінок”, – сказав Обрадор під час прес-конференції.

В Мексиці в середньому щодня відбуваються вбивства 10 жінок. В минулому році був відзначений новий загальний рекорд вбивств, свідчать офіційні дані.

 

Джерело: www.112.ua

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Теги
Back to top button
Facebook
Close