Львівський портал

У дитячій лікарні на Орлика запустять навігаційну систему

Міська дитяча клінічна лікарня Львова, що на вул. Орлика, виграла мініпроєкт USAID на впровадження навігаційної системи у клініці. Про це Львівському порталу повідомили в пресслужбі Львівської міської ради.

Як зазначив головний лікар дитячої лікарні Дмитро Квіт, Проєкт було написано в рамках онлайн-курсу «Кращі практики управління медичним закладом» від НСЗУ. Сума грантових коштів – 6 тисяч доларів.

«У зв’язку з великою територією нашої дитячої лікарні та наявністю більше 20-ти відділень, які розташовані у різних корпусах лікарні з окремими входами та виходами, пацієнти медичного закладу часто не одразу орієнтуються, як їм потрапити у потрібне відділення. Ми ж вважаємо, що на сьогоднішній день повага з боку адміністрації лікарні до затрати часу та спокою батьків наших маленьких пацієнтів є дуже важливими. Саме тому навігаційна система лікарні потребує негайної уваги та покращення, аби клініка стала ще більше зручною для пацієнтів», – прокоментував Дмитро Квіт.

З його слів, новизною цього мініпроєкту буде те, що це перше масштабне впровадження надсучасної системи навігації серед закладів охорони здоров’я такого масштабу.

Зі слів відповідальної за написання мініпроєкту та його реалізації лікарки-отоларингологині Мар’яни Черкес, вже розпочалася розробка архітектурної частини проекту, тобто дизайну, що є найважливішим на старті його реалізації.

Проєкт планують реалізувати до осені цього року. Загалом на онлайн-курсі «Кращі практики управління медичним закладом» від НСЗУ навчалися 23 працівники лікарні. Навчання тривало 4 семестри, було прослухано близько 30 лекцій, виконано 15 практичних завдань тощо.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2021-07-16 16:31:56

Back to top button