Україна і світ

США разом із союзниками робитимуть усе, аби обстріли рф України не стали «новою нормою» — Держдеп

росія, обстрілюючи цивільні інфраструктурні об’єкти України, намагається зробити це «новою нормою». Однак Сполучені Штати Америки разом із союзниками робитимуть усе, аби цьому запобігти.

Про це під час пресбрифінгу повідомив речник Держдепу Нед Прайс.

«Той факт, що ці обстріли відбуваються через дії та рішення путіна, говорить про те, що у кремлі б хотіли, щоб ми розглядали це як «нову норму». Це вказує на той рівень нахабства та рівень жорстокості, які вони готові вчинити проти українського народу. Тому наш обов’язок полягає в тому, щоб ми працювали із союзниками та партнерами по всьому світу, аби зрозуміти, що це не може бути нормальним явищем», — наголосив Нед Прайс.

За його словами, США разом із партнерами не стоятимуть осторонь обстрілів росією України.

«Ми не можемо заніміти перед зусиллями росії знищити енергогенеруючі об’єкти, місця зберігання продовольства та сільськогосподарської продукції, сільськогосподарську інфраструктуру, намагаючись зробити народ України заручником цілей путіна та його волі. Народ України, з іншого боку, дуже чітко продемонстрував, що його не підкорять, вони не будуть заручниками, і вони збираються продовжувати захищати себе за підтримки Сполучених Штатів, наших партнерів і союзників по всьому світі», — зазначив речник Держдепу.

Джерело: Інформаційне агентство АрміяInform
2023-03-10 14:27:11