Україна і світ

Смерть дитини пов’язують із підпільною нарколабораторією в дитячому садку Нью-Йорка

За даними влади Нью-Йорка, однорічний хлопчик помер і троє дітей госпіталізовані після того, як працівники служби екстреної допомоги виявили в дитячому садку обладнання для підпільного виробництва наркотиків.

У поліції заявили, що розслідують можливість того, що і мертва дитина, і госпіталізовані діти піддавалися впливу будь-якого опіоїду протягом тривалого періоду часу.

Поліцейські дізналися про НП у дитячому садку Divino Niño близько 14.40 за місцевим часом. Їм повідомили, що деяких дітей після денного сну не вдалося розбудити.

Зараз дивляться

Співробітники пожежної служби перевірили повітря на наявність небезпек для довкілля, таких як чадний газ, але не виявили жодних доказів цього.

Потім слідчі отримали ордер на обшук дитячого садка і виявили так званий кілограмовий прес, який зазвичай використовують торговці наркотиками під час пакування великих партій.

Міський судмедексперт має провести розтин загиблої дитини, щоб визначити причину її смерті. У дітей, які вижили, візьмуть сечу і кров, щоб зрозуміти, впливу якої речовини вони зазнали.

Тим часом у листопаді 2021 року від отруєння фентанілом і героїном померла 10-місячна онука письменника Пола Остера. Влада звинуватила батька дитини в ненавмисному вбивстві, і він помер від передозування наркотиків, поки справу розглядали в суді.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-09-17 11:29:10

Магазин автозапчастини AvtoBot м.Ніжин