Україна і світ

Російська рулетка для мешканців: у Маріуполі окупанти рандомно зносять будинки

Радник мера Маріуполя Петро Андрющенко розповів, що окупанти продовжують зносити будинки мешканців.

– Жодних списків не складено та не оприлюднено. “Російська рулетка” для мешканців, які не мають ані часу забрати свої речі та меблі, ані місць зберігання в подальшому. Поновлено практику розселення по вцілілим будинкам та квартирам. Легалізацію процесу окупанти збираються провести в липні-серпні шляхом націоналізації через відсутність власників. Грабування у всьому, – повідомив він.

Крім того, окупанти набирають людей на розбір завалів на території ММК ім. Ілліча.

– Фактично людей використовують як мінерів. За останній тиждень 8 цивільних в ході таких робіт в середині заводу підірвались на міні. Заробітну плату не сплачують, обіцяють взяти на роботу після “запуску заводу”, – каже Андрющенко.

Також, за його словами, по центральним вулицям знов влаштовано блок-пости в районі підземного переходу по проспекту Мира, проспекту Металургів в районі ТЦ Браво, в районі площі Свободи, на перехресті Бахчиванджі/Будівельників, в районі площі Луніна (Стрілка), в районі Морського порту.

–  Повторні вибіркові допити, перевірка по спискам та фіксація IMEI телефонів. Будьте обережні і не наражайте себе на небезпеку, – застеріг Андрющенко.

Через брак їжі та повну недоступність овочів та фруктів, люди перейшли до натурального господарства.

– Тепер по дворах багатоквартирних будинків розбити огороди. Поруч з могилами. Маріупольці продовжують виживати серед руїн попри все, – повідомив радник мера.

Також повноцінно відновлено роботу Маріупольського морського порту.

Джерело: Петро Андрющенко

Фото: Маріупольська міська рада/ФБ

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-07-07 16:18:54

Back to top button