Україна і світ

Римма Зюбіна розповіла, як просила військових, щоб сина відправили на фронт

Українська актриса Римма Зюбіна розповіла, як її син був на фронті. Як виявилося, потрібно було постаратися, щоб Даніїл опинився в зоні бойових дій.

Так, і в інтерв’ю Аліні Доротюк Римма заявила, що її син був і в Бахмуті як перекладач у компанії міжнародних журналістів. Щоправда, подробицями історій Даніїл зі своєю мамою не ділиться.

– Він багато чого не розповідає, але я пам’ятаю його очі, коли він приїхав із Бучі. Тоді я зрозуміла, що він уперше побачив, як тіла людей лежать на вулиці. Він і в Бахмуті був багато разів. Поїздки доходили до абсурду – вони домовлялися про те, що їм потрібно було саме на передок заради репортажу. Але їм у підсумку відмовляли, – визнає Римма.

Актриса додала, що вирішити це питання вона допомогла своїми руками – вона писала своїм знайомим із проханням, щоб її сина пустили на передок.

– Він був у Бахмуті, коли він був ще збережений. Даніїл мені розповів, що це було дуже красиве і затишне містечко. Були дуже красиві мурали. Пам’ятаю, як він просив не писати йому про вибухи в Бахмуті або питання про самопочуття, – зізнається Зюбіна.

Актриса заявила, що в сина на тлі побаченого на фронті змінилися погляди на життя – це стосується професії та майбутнього загалом.

Утім, далеко не всім родичам українських акторів щастить на фронті – раніше репер OTOY розповів про загибель свого брата в Маріуполі. Як виявилося, близький музиканта загинув ще у квітні 2022 року, і довгий час його вважали зниклим безвісти.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-09-06 15:30:18

Магазин автозапчастини AvtoBot м.Ніжин