Україна і світ

РФ найближчими місяцями проводитиме атаки нерегулярними формуваннями – ISW

Армія Росії найближчими місяцями продовжуватиме використовувати нерегулярні формування для подальших наступальних операцій.

Про це повідомляють аналітики американського Інституту вивчення війни (ISW).

Російське військове командування значною мірою покладалося на ув’язнених ПВК Вагнера, аби зрозуміти, чого коштуватимуть лобові атаки піхоти.

Зараз дивляться

Раніше західні розвідки та правозахисники заявили, що до угрупування бойовиків Вагнера приєдналися від 40 000 до 50 000 засуджених. Але ПВК вже встигла втратити більшу частину своїх сил.

І тепер незрозуміло, наскільки боєздатними будуть сили Вагнера після завершення операцій під Бахмутом – швидше за все знадобиться значне відновлення.

Власник угруповання бойовиків Вагнера Євген Пригожин 4 березня заявив, що російські війська не зможуть захопити Бахмут і лінія фронту впаде, якщо “вагнерівці” припинять бойові дії.

Крім того, Пригожин ще 9 лютого оголосив, що Вагнер припинив вербування із в’язниць.

Російські сили раніше покладалися на нерегулярні сили бойовиків “ДНР” і “ЛНР”, чеченських підрозділів та угруповання Вагнера, коли велися бої із захоплення Маріуполя, Сєвєродонецька та Лисичанська.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Нагадаємо, що повномасштабна війна в Україні триває вже 376-ту добу. За ситуацією в містах можна стежити на інтерактивній карті бойових дій в Україні та карті повітряних тривог в Україні.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-03-06 09:16:01

Магазин автозапчастини AvtoBot м.Ніжин