Україна і світ

Президент показав моторошні кадри наслідків ракетного удару по поліклініці у Дніпрі

Президент України Володимир Зеленський повідомив про ракетний удар по медичному закладу у місті Дніпрі. Внаслідок російського терористичного акту загинула людина.

«Російські терористи вкотре підтверджують свій статус борців з усім гуманним та чесним. Ракетний удар по поліклініці в місті Дніпрі. Станом на зараз одна людина загинула та 15 поранено. На місці триває ліквідація наслідків обстрілу та порятунок постраждалих. Залучені всі необхідні служби. Вічна памʼять загиблому та співчуття рідним», — написав глава держави.

Володимир Зелеський також наголосив на тому, що Україна має «перемогти цих нелюдів безповоротно та якомога швидше. Тому що наш час – це наші люди. А наші люди – це найдорожче, що є в Україні».

Джерело: Інформаційне агентство АрміяInform
2023-05-26 12:03:42