Україна і світ

Польовий госпіталь від німецької компанії Rheinmetall розгортають в Україні

В Україну надійшла військова допомога від німецького оборонного концерну Rheinmetall, і вже розпочали процес встановлення передового польового госпіталю.

Сьогодні, прес-служба компанії підтвердила успішне завершення передачі українській стороні всіх необхідних компонентів. Вартість цього договору становить приблизно €9 млн.

До допомоги увійшов сучасний польовий госпіталь із 32 ліжками, обладнаний відповідно до стандартів НАТО. В ньому присутня операційна, рентгенівське і КТ обладнання, лабораторія та інша необхідна апаратура.

Зараз дивляться

Україна також отримала 10 грузовиків/причепів та 20 контейнерів-палаток, які забезпечать мобільність та комфорт військовим медикам.

Госпіталь має власні системи водопостачання та обігріву, що дозволить функціонувати незалежно від зовнішніх факторів.

Передача мобільного польового госпіталю відбувалася в два етапи. Спочатку, 10 українських військових пройшли двотижневий навчальний курс в Німеччині, щоб оволодіти навичками розгортання комплексу та використання його можливостей. Потім, польовий госпіталь було офіційно передано українській стороні на «визначеному місці».

Rheinmetall анонсував ще дві додаткові поставки для України, які передбачають постачання високомобільного медичного обладнання. Ці поставки заплановані на кінець 2023 та початок 2024 року.

Джерело: Rheinmetall

Фото: Rheinmetall

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.


Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-09-12 16:24:03

Магазин автозапчастини AvtoBot м.Ніжин