Отруївся щурячою отрутою: на Одещині госпіталізовано 11-місячного хлопчика
![](https://news.lviv-company.in.ua/wp-content/uploads/2023/03/depositphotos_453309662_s-e1660561676143.jpg)
В Одеській області 11-місячний хлопчик був госпіталізований після отруєння щурячою отрутою. Про це повідомили в Центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф області.
– 11-місячний хлопчик отруївся щурячою отрутою у Великій Михайлівці. Швидка була на місці вже через сім хвилин – малюка госпіталізували у Великомихайлівську ЦРЛ в задовільному стані, – йдеться в повідомленні.
Нагадаємо, що до Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні госпіталізували 11 осіб, які тимчасово проживають у модульному містечку для переселенців у Львові, з первинним діагнозом “гостра кишкова інфекція”. Загалом захворіло 42 людини, з них 22 дитини.
Зараз дивляться
Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-03-07 12:54:31