Олена Зеленська: Ми хочемо, щоб українські діти стали поколінням перемоги, а не поколінням війни
![](https://news.lviv-company.in.ua/wp-content/uploads/2023/02/zelenska-psyhology-1-960x540-780x470.jpg)
Перша леді України Олена Зеленська в інтерв’ю програмі Logo! розповіла про ситуацію, у якій опинились українські діти через російську агресію, та умови, у яких вони мусять жити й навчатися.
«Небезпека. Це якщо охарактеризувати їхню ситуацію одним словом. Вони постійно в небезпеці. Жити в небезпеці не до снаги багатьом дорослим, а наші діти мають робити це щодня. Вони відчувають, розуміють дорослі речі, вони зарано стають дорослими. Вони не можуть планувати й вільно мріяти. Пропускають дуже багато важливого», — зазначила дружина Президента.
Перша леді наголосила, що не хотіла б, аби українські діти несли із собою травми війни через усе життя: «Ми в Україні не хочемо, щоб вони стали поколінням війни. Ми хочемо, щоб вони стали поколінням перемоги. Вірю, так і буде».
Олена Зеленська також відповіла на запитання, навіщо Україні зброя від партнерів.
«Без зброї неможливо захищатися від нападника. Можна лише здатися або померти. Кожен день зволікання — це нові смерті. Уявіть себе на нашому місці. Ти вкладаєш дитину спати, але не впевнений, чи скажеш „добрий ранок“. Ця невпевненість виснажує. Думаю, свідомі люди у світі це зрозуміють», — пояснила вона.
Logo! — дитяча програма, яку з 1989 року випускає німецький мовник ZDF.
Джерело: Офіс Президента України
Джерело: Інформаційне агентство АрміяInform
2023-02-12 05:24:31