«У хижаків своя магія» — патрульні скидають на окупантів «FPV-зірки», а ті загадують останнє бажання
Проте, як відомо, щоб чари спрацювали, необхідно падіння зірки, і у бригади «Хижак» їх для російських окупантів вдосталь.
На підтвердження цього патрульні поділилися у себе у соцмережах відповідним відео, на якому загарбникам випадає унікальна можливість скористатися магією українських захисників, щоби загадати своє останнє бажання.
«FPV падають, загадуємо бажання. У хижаків своя магія: один клац — і ворожий корч палає. Ще один клац — і окупант пропускає в голову. Іноді трапляються „талановиті“ актори — падають ще до удару», — коментують правоохоронці оприлюднені кадри.
Ба більше, як повідомляла АрміяInform, українські безпілотники вміють не лише здійснювати бажання, а й навіть воскрешати мертвих окупантів, щоправда, зовсім ненадовго.
Джерело: Інформаційне агентство АрміяInform
2025-02-08 14:57:00