Україна і світ

Олексій Данілов: Фрагментація рф — це питання часу, і до цього треба бути готовим

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов провів зустріч з делегацією «Атлантичної ради» та чолі з директором Євразійського центру «Атлантичної ради», експослом США в Україні Джоном Гербстом. Під час зустрічі сторони обговорили поточну безпекову ситуацію у регіоні та світі, обмінялися думками щодо тенденцій розвитку світу, а також окреслили напрямки поглиблення двостороннього співробітництва.

Про це повідомляє Апарат Ради національної безпеки і оборони України.

Секретар РНБО України висловив подяку американській стороні за підтримку нашої держави на її шляху до перемоги в агресивній війні, розв’язаній рф.

За словами Олексія Данілова, на початку широкомасштабного вторгнення рф багато світових аналітичних центрів «думали, що ми не вистоїмо», однак Україна «довела протилежне».

«Мало хто у світі займається прогнозуванням на 30-40 років наперед, а якщо і займається, то почасти з помилками і не враховуючи історії», — зазначив він.

На переконання Секретаря РНБО України, важливою є не лише перемога України у війни, але й «перемога у мирі», і підтримка партнерів у цьому є вкрай необхідною.

«Ми будемо боротися стільки, скільки потрібно, бо несемо відповідальність за майбутнє нашої держави, і зараз маємо шанс побудувати нову країну», — додав Олексій Данілов.

24 01 e1685081416716

Секретар РНБО України також зазначив, що процеси фрагментації рф є незворотними.

«Фрагментація рф — це питання часу, і до цього треба бути готовим, — сказав Олексій Данілов. — Ці процеси – як сніговий ком, їх неможливо зупинити».

Окремо було обговорено питання протидії російській дезінформації. За словами Олексія Данілова, «російськомовні телеканали по всьому світу – це не про свободу слова», оскільки «за переважною більшістю з них стоять російські спецслужби». Для боротьби з дезінформацією рф необхідна просилена координація між партнерами, підкреслив він, відзначивши в цьому контексті актуальність співпраці з Центром протидії дезінформації при РНБО України.

Джерело: Інформаційне агентство АрміяInform
2023-05-26 09:11:49

Магазин автозапчастини AvtoBot м.Ніжин