Знищення агента під прикриттям — наші дронарі ліквідували росіянина-плазуна

Пілоти роти ударних безпілотних авіакомплексів Perun group 79 десантно-штурмової Таврійської бригади ДШВ змогли помітити окупанта, який намагався повзти під антитепловізійним плащем.
Відео бойової роботи було оприлюднене 12 березня на каналі роти.
Загарбник досить швидко плазував полем, мабуть, впевнений, що накриття з плаща зробить його невидимим для наших дронів.
Але дарма. Першим скидом наші пілоти зупинили російського штурмовика, а другим добили його.
«росіянин думав, що ми його не бачимо, хотів проскочити, але його план було розкрито. Тож декілька скидів по голові рознесли його на частинки», — прокоментували відео в Perun group.
Раніше АрміяInform показувала, як екіпажі роти ударних безпілотних авіакомплексів Perun group 79 десантно-штурмової Таврійської бригади ДШВ знищили ворожі танк та «мотолигу», які спробували атакувати під прикриттям РЕБ.
Джерело: Інформаційне агентство АрміяInform
2025-03-12 11:43:00