Україна і світ

Нова Зеландія оголосила про пакет допомоги для України

Нова Зеландія оголосила про новий пакет допомоги для України вартістю 25,9 млн доларів.

Про це повідомляє уряд Нової Зеландії.

Зазначається, що підтримка вартістю 25,9 мільйона доларів збільшить загальну допомогу Нової Зеландії, обіцяної за останні два роки, до понад 100 мільйонів доларів.

Міністр оборони Нової Зеландії Джудіт Коллінз заявила, що протягом останніх двох років військові країни перебували в Європі та Великій Британії, працюючи з однодумцями з країн-партнерів над підтримкою України, і ця підтримка буде й надалі.

«Уряд повідомляє, що значуще, помітне і заслуговуюче на довіру розгортання кваліфікованого персоналу NZDF на підтримку України буде продовжено до червня 2025 року. До 97 військовослужбовців NZDF продовжуватимуть навчати українських солдатів, а також надавати розвідувальну, зв’язкову і логістичну підтримку», — уточнила вона.

Сьогоднішній пакет включає:

  • $6,5 млн до Міжнародному фонду України, що перебуває під керівництвом Великої Британії, для закупівлі зброї та боєприпасів для України;
  • $7 млн у вигляді гуманітарної допомоги для підтримки українців, які постраждали від війни, включно з тими, кого перемістили в сусідні країни;
  • $3 млн до Цільового фонду Світового банку з надання допомоги, відновлення, реконструкції та реформ в Україні.

«Дуже важливо, щоб Україна знала, що міжнародна спільнота підтримує її, і щоб росія зрозуміла, що такі країни, як Нова Зеландія, підтримують самооборону України. Цей пакет демонструє нашу відданість цьому», — резюмувала міністр оборони Нової Зеландії Джудіт Коллінз.

Нагадаємо, що навесні минулого року Нова Зеландія збільшила фінансову допомогу Україні та розширила санкції проти рф.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Як повідомляла АрміяInform, новозеландські інструктори готують українських військових захищати країну від агресії рф.

Джерело: Інформаційне агентство АрміяInform
2024-02-22 08:50:31

Магазин автозапчастини AvtoBot м.Ніжин