Львівський портал

На Львівщині хворих на COVID-19 дітей побільшало більш ніж удвічі

У Львівській області другий тиждень поспіль не спадає рівень госпіталізації хворих на коронавірус пацієнтів. Зокрема, упродовж останніх місяців удвічі збільшилося випадків серед дітей. Про це під час брифінгу повідомив директор департаменту охорони здоров’я ЛОДА Орест Чемерис, передає Львівський портал.

На сьогодні єдиною опорною лікарнею для хворих на коронавірус дітей на Львівщині є ОХМАТДИТ. Станом на ранок 30 березня у мед закладі перебуває 32 пацієнтів з підтвердженою коронавірусною інфекцією. Загалом в лікарні виділено 50 «ковідних» ліжок.

«Кількість дітей збільшується. Якщо раніше було до одного десятка, то зараз ми спостерігаємо лікування понад 30 дітей. Наразі додаткових ліжок немає необхідності вводити. Але якщо говорити про статистику трьохмісячної давності, то кількість діток більш ніж у два рази зросла. Дуже багато дітей є і до року, які вже мають клініку ковіду та підтверджені пневмонії»,  – відзначив Чемерис.

Він запевнив, що у разі погіршення епідситуації в ОХМАТДИТі є можливість для розгортання додаткових ліжкомісць. На сьогодні кількість і сономаційних, і, що головне, реанімаційних ліжок є достатньою.

Зазначимо, за минулу добу в області виявили 961 випадок коронавірусу.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook

Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2021-03-30 12:29:15

Back to top button