Львівський портал

На Львівщині планують побудувати шість нових пунктів пропуску

У Львівській області планують побудувати шість нових пунктів пропуску на кордоні з Польщею. Крім цього мають намір розбудувати під’їзні дороги до них. Про це у Facebook повідомив заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко.

 

За його словами, на Львівщині планують відкрити п’ять нових пунктів пропуску на кордоні із Польщею – це Боберка – Смольник, Лопушанка- Міхновець у Самбірському районі, Варяж –Усьмеж, Белз – Будинін, Белз – Осердув у Червоноградському районі. Також у планах є будівництво пункту пропуску Нижанковичі – Мальховичі, про будівництво якого почали говорити ще з 2016 року. Зазначимо, раніше у ЛОДА повідомляли, що цей пункт пропуску хочуть почати будувати у 2021 році.

Юрій Бучко зазначає, що у будівництво цих пунктів пропуску ЄС має інвестувати 100 млн євро кредитних коштів.

Реклама партнерів

 

Також до нових пунктів пропуску планують розбудувати під’їзні дороги. Так, на сьогодні департамент дорожнього господарства ЛОДА розробляє проєктно-кошторисну документацію для будівництва дороги Турка–Лопушанка до пункту пропуску Лопушанка-Міхновець. Будівництво цієї дороги хочуть розпочати цьогоріч. На роботи передбачена сума у розмірі 50 млн грн.

Як зазначає Юрій Бучко, 4,2 кілометри дороги Бориня – Боберка до пункту пропуску Боберка- Смольник відремонтували торік. Роботи продовжать цієї весни.

Крім цього до пункту пропуску Нижанковичі – Мальховичі дорогу Нижанковичі – Самбір – Дрогобич –Стрий фінасуватиме польська сторона. Будівництво цієї дороги також обіцяють розпочати цьогоріч весною. Передбачена сума коштів відповідно до договору – 19,5 млн євро.

У 2021 році також розроблятимуть проєктно-кошторисну документацію для будівництва доріг до пунктів пропуску Варяж – Усьмеж, Белз – Будинін та Белз – Осердув.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2021-01-26 15:07:54

Back to top button