Україна і світ

Мобілізація залишається актуальною до перемоги України: Маляр про потреби на фронті

Завдяки мобілізації та високій мотивації українці змогли зберегти державу після повномасштабного вторгнення РФ. Тепер потрібно довести справу до кінця та повністю звільнити тимчасово окуповані території України.

Про це заявила заступниця міністра оборони України Ганна Маляр. За її словами, тема мобілізації – це не новина, і вона залишається актуальною аж до самої перемоги України.

– З усіх прогнозів цієї війни точний лише один – ми у ній переможемо. Тема мобілізації. Теж ніяка не новина та актуальна аж до самої перемоги. І сприймати її варто саме так.

Об‘єктивно мобілізація триває з 24 лютого на виконання указу президента. Завдяки мобілізації й високій мотивації нашого народу ми вже зберегли державу весною 2022 і тепер доведемо справу до кінця та звільнимо наші землі. Якщо ви бачите заголовки про мобілізацію – це буденна реальність війни, а не новина, – вважає Маляр.

Вона зазначила, що для спокійного сприйняття реалій треба знати, що ніяких хвиль мобілізації немає – все триває в плановому порядку. Маляр запевняє, що потреби у мобілізації залежать від розвитку ситуації на фронті.

Зараз дивляться

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-03-27 22:28:20

Магазин автозапчастини AvtoBot м.Ніжин