Україна і світ

Медаль від ФСБ і мільйонні подарунки доньці: Що відомо про нового очільника СЗР Владислава Бухарєва

У Служби зовнішньої розвідки з’явився новий голова. З досить цікавими деталями біографії. Давайте розбиратися

Джерело: 112.ua

Медаль від ФСБ і мільйонні подарунки доньці: Що відомо про нового очільника СЗР Владислава Бухарєва

Президент України Володимир Зеленський призначив Владислава Бухарєва головою Служби зовнішньої розвідки. Бухарєв змінив на посаді в. о. глави СЗР Андрія Олексієнка, який керував службою з березня цього року.

До цього СЗР два роки очолював Єгор Божок.

З необхідним вступом все. Тепер перейдемо, власне, до персони нового глави СЗР.

Хто такий Владислав Бухарєв?

Народний депутат Верховної Ради VIII скликання, член фракції “Батьківщина”. На виборах у 2014 році балотувався як мажоритарник на окрузі у Сумській області.

Освіта: в 1992 році закінчив вище військове інженерне училище зв’язку за спеціальністю “інженер-зв’язківець”.

Крім цього: Інститут підготовки кадрів СБУ в 1994 році і Сумський державний університет за кваліфікацією юриста в 2018 році.

Служба в СБУ: З червня 1992 року по грудень 2007 року обіймав різні оперативні та керівні пости в спецслужбі.

Кар’єрний розвиток: З грудня 2007 року по березень 2010 року обіймав посаду першого заступника голови Державної податкової служби – начальника податкової міліції.

З березня 2014 року по липень 2014 року працював в СБУ першим заступником – начальником Головного управління по боротьбі з корупцією і організованою злочинністю.

З липня 2014 року по жовтень 2014 року був офіцером з особливих доручень голови СБУ.

Цікаві деталі

У Бухарева є медаль Федеральної служби безпеки Росії “За бойову співдружність”. Нагорода знайшла нового главу СЗР в 2014 році.

Медаль від ФСБ і мільйонні подарунки доньці: Що відомо про нового очільника СЗР Владислава Бухарєва

Ще п’ять років тому він пояснив її наявність наступним чином:

Приблизно 10 років тому брав участь у проведенні міжнародної операції щодо запобігання перекидання великої партії наркотиків з країн Латинської Америки до Європи. У цій операції були задіяні представники спеціальних служб і правоохоронних органів різних країн, у тому числі з США, Росії, Європи, Нікарагуа тощо. В результаті проведеної операції було ліквідовано ряд наркокомбінатів, викрито та задокументовано раніше невідомі засоби доставки і приховування наркотиків, заарештовано членів і ватажків наркоугруповань, з незаконного міжнародного обігу наркотиків вилучено сотні кілограмів кокаїну. Ця операція врятувала не одну людську долю.

Також, люди дивуються чому я вказав цей факт у своїх листівках. Я не хвалюся цією нагородою, але вважаю неправильним приховувати такі факти від людей. У мене є принципи, один з головних – чесність“.

Ще

“Зазвичай, у деклараціях дуже щастить дружинам. Їм чоловіки дарують щедрі подарунки. Але в декларації Бухарєва супер пощастило його доньці – Юлі Бухарєвій”, – пише у себе в Facebook журналістка Христина Бердинських.

Справа в тому, що в минулому році дочка Владислава Бухарєва Юлія отримала від тата два подарунки: один на суму 14,5 млн грн, другий – на суму 950 тисяч гривень.

При цьому, річний дохід Владислава Бухарєва склав 818 тисяч гривень.

І ще

Владислав Бухарєв неодноразово організовував концерти “95 кварталу” у своєму виборчому окрузі.

Один з прикладів:

Медаль від ФСБ і мільйонні подарунки доньці: Що відомо про нового очільника СЗР Владислава Бухарєва

Крім цього, за даними журналістки Тетяни Ніколаєнко, дружина Бухарєва, викладач іноземної літератури у столичній гімназії, також  працює сценаристом в “95 кварталі”.

І про нерухомість

У Києві у сімейства Бухарєвих є квартира площею 106 квадратів. В Вишеньках Київської області дружина Бухарєва володіє житловим будинком площею 701 квадратний метр і земельною ділянкою площею 2500 квадратних метрів.

У дочки Владислава Бухарєва, згідно декларації, є дві квартири: одна в Києві площею 219 квадратних метрів, друга (74,9 кв. м) – в Зазим’ї Київської області.

Дружина глави СЗР володіє декількома об’єктами в окупованому Криму.

Зокрема, на неї записані:

  • Квартира площею 86,8 квадратів і паркомісце в Лівадії.
  • Земельна ділянка площею 875 квадратних метрів в селі Семидвір’я поблизу Алушти.

 

Джерело: www.112.ua

Close