Україна і світ

«Машина вже вся горіла, майже втратила керування» — наш танк пережив десяток влучань дронів

Танкісти 56 мотопіхотної Маріупольської бригади продемонстрували дива мужності й повернулися за завдання на техніці, що палала.

Відео про цей випадок було оприлюднене 4 лютого на каналі бригади.

Як розповів мехвод танку, був отриманий наказ викотитися до села Калинівка і з 200 метрів «розібрати» там ворожі позиції.

Ще по дорозі по танку почали працювати російські FPV-дрони, один з яких пошкодив тріплекс, через який дивився механік.

Проте танк доїхав до Калинівки й почав вести вогонь. У цей час по ньому прилетіло ще кілька дронів.

Машина загорілася, майже втратила керування, башту заклинило. Але танкісти змогли розвернутися і відкотилися.

Командиру танка довелося виглядати з башти та казати, куди їхати, бо мехвод зі свого місця нічого не бачив.

«Майже повна втрата керування, кілька прильотів FPV, їзда наосліп в охопленому вогнем танку і виконане бойове завдання! Це не сценарій голлівудського блокбастера, це — робота наших незламних танкістів», — прокоментували відео у бригаді.

Як повідомляла АрміяInform, боєць 56 мотопіхотної Маріупольської бригади зі снайперської гвинтівки влучно уражав окупантів і вдень і вночі.

Джерело: Інформаційне агентство АрміяInform
2025-02-04 20:36:00