Марокко сенсаційно обіграло Португалію на шляху до півфіналу ЧС-2022

Збірна Марокко мінімально обіграла команду Португалії у матчі 1/4 фіналу чемпіонату світу з футболу-2022 у Катарі.

Зустріч відбулася на стадіоні Ель-Тумама у Досі та завершилася сенсаційною перемогою підопічних Валіда Реграрі з рахунком 1:0.

Єдиний гол у зустрічі забив марокканський форвард Юссеф Ен-Несірі, головою замкнувши передачу з флангу від Ях’я Аттіят-Аллааха.

Вже у компенсований арбітром час до другого тайму марокканці залишилися у меншості. Форвард Валід Шеддіра за три хвилини отримав дві жовті картки (за фол та суперечки з арбітром) і залишив поле.

Таким чином Марокко став третім учасником півфіналу Мундіалю-2022. Для цієї команди це перший вихід у цю стадію турніру в історії. Також Марокко стало першою африканською збірною в історії, яка зіграє у півфіналі ЧС.

За вихід до фіналу турніру збірна Марокко посперечається з переможцем пари Англія – Франція.