Львів попрощається з трьома полеглими воїнами
У четвер, 11 грудня, Львів проводжає в останню путь Романа Лесіва, Дмитра Михалка та Юрія Івасишина, які загинули на війні з російськими окупантами. Про це Львівському порталу повідомили у пресслужбі мерії.
Чин похорону Романа Лесіва та Дмитра Михалка розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла. Після цього орієнтовно об 11:30 відбудеться загальноміська церемонія прощання на площі Ринок.
Чин похорону Юрія Івасишина стартує у Гарнізонному храмі о 14:00. Орієнтовно о 14:30 пройде загальноміська церемонія прощання на площі Ринок.
Поховають усіх трьох воїнів на Личаківському кладовищі.
Львів’янин Роман Лесів (31.12.1973 – 15.11.2024) навчався у СЗШ №95. Здобув професійно-технічну освіту у колишньому технікумі радіоелектроніки. Опісля проходив військову службу у Харкові.
Працював у Приватному акціонерному товаристві «Ектіавтопром», згодом – у Товаристві з обмеженою відповідальністю «Торгівельно-виробнича компанія «Львівхолод». У вільний час
конструював, активно вивчав історію України.
Із початком повномасштабного вторгнення РФ став до лав 24 окремої механізованої бригади імені короля Данила. Воював на Донеччині.
У Романа Лесіва залишилися мама та сестра з родиною.
Юрій Івасишин (21.01.1989 – 12.07.2024) народився у Жидачеві. Навчався у місцевій школі №2, вищу освіту здобув у Національному університеті «Львівська політехніка».
Після завершення навчання переїхав до батьків до Праги. Там був активним учасником організації «Українська Свобода», брав участь у проведенні мітингів на підтримку України.
Активний учасник Революції Гідності, у ході якої отримав поранення. Згодом у 2015 році проходив службу у зоні АТО у складі батальйону «Карпатська Січ». Автор книги «Смерть царя», написаної у пам’ять про побратимів. У вільний час освоював гру на бандурі.
Останнім часом перебував у Чехії, де намагався започаткувати власну справу. Але після початку повномасштабного вторгнення повернувся до України. Спершу приєднався до самооборони Жидачева, згодом вступив до Інтернаціонального легіону, а пізніше – до лав морської піхоти та спецпідрозділу ГУР «Артан».
У січні 2023 року під час боїв під Бахмутом Юрій отримав тяжке поранення та втратив зір, однак повернувся на фронт. У серпні 2022 року йому присвоїно звання «сержант».
У Героя залишилися батьки, сестра та донечка.
Дмитро Михалко (19.01.1975 – 06.12.2024) був уродженцем міста Павлоград Дніпропетровської області. Навчався у місцевій середній загальноосвітній школі, згодом закінчив художнє училище.
Після навчання переїхав до Львова, де здобув освіту у Львівській національній академії мистецтв за спеціальністю «Образотворче та декоративно-прикладне мистецтво». Проходив строкову військову службу.
Близько двадцяти років пропрацював у Товаристві з обмеженою відповідальністю «Декор-Сервіс», а останнім часом був закрійником та займався пошиттям весільних суконь. Мав неабиякий хист до малювання та захоплювався своєю справою.
Із початком повномасштабного вторгнення Росії став на захист України і долучився до військової частини А4219. Виконував бойові завдання на Донецькому напрямку фронту.
У Дмитра Михалка залишилися батько, дружина та дві доньки.
Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.
Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2024-12-11 18:08:00