Львівський портал

Із Марсового поля таки демонтують радянську зірку зі серпом і молотом

Виконавчий комітет вирішив демонтувати з Марсового поля, що біля Личаківського цвинтаря, радянський орден «Вітчизняна війна» – величезну зірку зі серпом і молотом. Знак перемістять у музей «Територія терору». Відповідне рішення прийняли 8 жовтня, передає кореспондент Львівського порталу.

Так, найближчим часом із Марсового поля таки демонтують величезний орден «Вітчизняна війна», який встановила радянська влада, зруйнувавши попередній військовий цвинтар, де були поховані солдати I Світової війни та Січові стрільці.

Займатися демонтажем зірки зі серпом і молотом доручили ЛКП «Музей «Личаківський цвинтар». Після цього її перенесуть у музей «Територія терору», де якраз і зберігають усі подібні радянські символи. Зокрема, саме тут знаходяться всі елементи Монументу слави, який раніше розташовувався на вул. Стрийській.

Зазначимо, про те, що з Марсового поля врешті слід прибрати радянський орден «Вітчизняна війна» у мерії заговорили цьогоріч у липні. На цю ініціативу відразу відреагувало МСЗ Росії, надіславши ноту протесту.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2021-10-08 14:27:59

Back to top button