Україна і світ

Ірма Вітовська не вважає Дмитра Лаленкова ворогом

1

Українська акторка Ірма Вітовська мало спілкується з колегою по серіалу Леся+Рома Дмитром Лаленковим, який свого часу захищав Московський патріархат. На початку повномасштабного вторгнення артист розмістив неоднозначний пост в Instagram, на якому були зображені прапори України та Росії.

Ірма Вітовська сказала, що вони лише вітають один одного зі святами, та в останнє спілкувалися на початку війни.

– Але ми не вороги – в жодному разі. І я не бути казати ні про кого з колег погано, засуджувати, навіщо це? Яке я маю право давати комусь оцінку? Я ж не Ісус Христос. У мене теж є свої скелети в шафі. Кожна людина має шанс помилятися, – зазначила Вітовська в інтервʼю для Obozrevatel.

За словами артистки, її колега виховувався у російському контексті – мова, література, театр. Нині ж в Лаленкові відбуваються зміни, за якими Ірма Вітовська спостерігає через його соцмережі.

Зараз дивляться

– Як він відкриває для себе Україну. Поступово занурюється, наскільки може це прийняти. А от вторгнення його вже зробило абсолютно українцем. До речі, він ніколи не був українофобом, – запевнила акторка.

Ірма Вітовська нагадала, що багато хто в країні лише після ракетних ударів усвідомив росіян як ворогів. Щодо Дмитра Лаленкова її позиція не змінилась. Вона і раніше казала, що колега має власну думку і займатися його перевихованням вона не збирається.

Фото: Ірма Вітовська, Дмитро Лаленков

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.


Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-10-02 12:54:15

Магазин автозапчастини AvtoBot м.Ніжин