Україна і світ

Григорій Козловський передав обладнання для військового госпіталю Львова

Почесний президент ФК Рух, бізнесмен Григорій Козловський спільно з благодійною організацією Рух у Майбутнє передали у військовий госпіталь Львова два апарати вартістю 4 млн грн.

Про це повідомляється на сайті клубу.

Козловський спільно з представники благодійної організації відвідали один з військових госпіталів Львова, де проходять реабілітацію українські військові, та передали закладу наркозо-дихальний апарат та нейрохірургічний мікроскоп.

Вартість двох таких життєвонеобхідних апаратів складає близько 4 млн грн.

Григорій Козловський передав обладнання для військового госпіталю Львова / 3 фотографии

Зазначається, що Руху у майбутнє вдалось зібрати кошти завдяки акціям та внескам небайдужих людей, які впродовж трьох останніх місяців долучились до роботи фонду.

– Основні напрямки нашого фонду – допомога діткам-біженцям та допомога госпіталям, які займаються реабілітацією військових. Раді, бо вже бачимо плоди нашої роботи.

Ці апарати врятують багато життів і вже допомагають лікарям у їхній нелегкій роботі. Ми маємо пам’ятати, що в нас в Україні триває війна. І тільки разом, спільними зусиллями, ми зможемо перемогти, – повідомив співзасновник організації Олег Шпур.

Своєю чергою, Григорій Козловський зазначив, що це відповідь усім скептикам, які ставлять під сумнів доцільність існування спорту та футболу у воєнний час.


– Цією акцією ми хочемо показати, що футбольна спільнота не стоїть осторонь тих проблем, які зараз є в країні. Це наш внесок у майбутнє перемогу, так ми допомагаємо нашим військовим боротися з тою нечистю, яка напала на нашу землю, – наголосив Григорій Козловський.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Нагадаємо, раніше Григорій Козловський поділився своїми думками щодо старту нового сезону Української прем’єр-ліги, який має розпочатися 23 серпня. На його думку, це буде нелегкий сезон, але водночас і особливий.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-07-20 21:00:01