Україна і світ

Екс-посадовцю “Нафтогазу” повідомили про підозру у нанесенні державі збитків на 284 млн гривень

Колишньому керівнику одного з департаментів держкомпанії загрожує до шести років в’язниціСлідчі Державного бюро розслідувань повідомили про підозру колишньому директору одного з департаментів НАК “Нафтогаз України” у зловживанні владою, що завдало державі 284 млн гривень збитків. Про це повідомили в прес-службі ДБР.

Слідство встановило, що в 2013 році керівництво “Нафтогазу” уклало з приватною компанією договір на послуги з проведення сейсморозвідувальних досліджень вартістю 407 млн гривень. При цьому, знаючи, що компанія не зможе виконати частину досліджень, підозрюваний склав і передав на підпис керівництву перелік робіт, а потім погодив акти їх виконання.

“Ці дії стали підставою для часткової оплати послуг за договором, що завдало державі 284 млн грн збитків”, – йдеться в повідомленні ДБР.

В даний час вирішується питання про звернення в суд для обрання підозрюваному запобіжного заходу. У разі доведення провини, підозрюваному загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до шести років.

Джерело: www.112.ua

Теги
Facebook
Close