Динамо поступилося Зальцбургу у першому матчі плейоф кваліфікації ЛЧ

Динамо Київ зазнало поразки у першому матчі проти австрійського Зальцбурга у межах плейоф кваліфікації Ліги чемпіонів сезону-2024/25.

Гра Динамо – Зальцбург відбулася у Любліні (Польща) на стадіоні Люблін Арена та завершилася поразкою біло-синіх з рахунком 0:2.

Динамо програло Зальцбургу в ЛЧ

Перший гол підопічні Олександра Шовковського пропустили на 29 хвилині від хавбека номінальних гостей Доржелеса Нене.

Зараз дивляться

У другому таймі австрійська команда подвоїла свою перевагу після того, як данський півзахисник Маурітс Чергорд реалізував пенальті.

Матч-відповідь між клубами відбудеться 27 серпня у Зальцбургу на Ред Булл Арені. Переможець вийде до основного раунду Ліги чемпіонів, а команда, яка зазнає поразки за сумою двох матчів продовжить виступи у Лізі Європи УЄФА.