Україна і світ

ДБР затримало двох осіб, які причетні до вибуху на виставці боєприпасів у Чернігові – Зеленський

Працівники Державного бюро розслідувань затримали двох осіб, які причетні до вибуху на виставці боєприпасів у Чернігові.

Про це у вечірньому зверненні повідомив президент Володимир Зеленський.

– Сьогодні отримав доповідь про те, що за підозрою у вчиненні кримінального правопорушення були затримані двоє осіб, які безпосередньо причетні до трагічного інциденту в Чернігові. Той, хто дав наказ відвезти бойову зброю на публічний міський захід. І той, хто дозволив дитині взяти зброю до рук. Кримінальне провадження – у Державного бюро розслідувань, – сказав він.


Глава держави ще раз закликав усіх представників влади і правоохоронних органів пильнувати, щоб на публічних заходах не було бойової зброї та інших небезпечних засобів.

Нагадаємо, що 3 вересня у Чернігові на виставці боєприпасів здетонував гранатомет, унаслідок чого травмовано шестеро дітей віком від 2 до 13 років.

Постраждали також 4-річний та 13-річний хлопці, які отримали акустичну травму — так зване оглушення. 7-річному в лікарні наклали шви на руку та діагностували струс мозку. Нині дитина госпіталізована. Двох братів, 10 й 12 років, уже відпустили додому. У старшого — травма тулуба.

За даними слідства, під час проведення виставки зброї військовослужбовці територіальної оборони демонстрували цивільним зброю та боєприпаси. Під час демонстрації один з боєприпасів здетонував.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-09-05 01:53:31